II edycja projektu "Samoobrona kobiet"

15.02.2017 r.

Rusza II edycja ogólnopolskich i bezpłatnych szkoleń kobiet z technik samoobrony.

W związku z wykonaniem postanowień decyzji Ministra Obrony Narodowej w sprawie zorganizowania i przeprowadzenia cyklu szkoleń z kobietami - ochotniczkami spoza resortu obrony narodowej w zakresie walki wręcz - samoobrony pragniemy poinformować, iż rusza II edycja ogólnopolskich i bezpłatnych szkoleń kobiet z technik samoobrony.

Zapraszamy do odwiedziń na stronie internetowej Ministerstwa Obrony Narodowej w celu zapoznania się ze szczegółami szkolenia:

www.mon.gov.pl/samoobrona-kobiet/

Osobą odpowiedzialną w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Rzeszowie za udzielanie informacji oraz przyjmowanie zgłoszeń kandydatek do II edycji szkolenia jest kpt. Artur Chrzęszczyk: tel 26 115 61 12, e-mail: wkurzeszow@wp.mil.pl