„Oto Są Baranki Młode” Ratatam & Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Zgłobniu

20.04.2017 r.

Teledysk w wykonaniu zespołu Ratatam oraz Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Zgłobniu emitowany był w okresie Świąt Wielkanocnych 2017 na antenie TVP Rzeszów.

Produkcja teledysku: Grzegorz Łagodziński INTROART.
Kamery, oświetlenie - Grzegorz Łagodziński, Andrzej Łagodziński, Łukasz Łagodziński
Scenografia: Krystyna Czeluśniak
Projekt okładki: Paweł Czachur
Foto do okładki: INTROART
Realizacja nagrań: Jerzy Czeluśniak – Studio Nagrań SPAART w Boguchwale
Produkcja płyty DVD – Sławomir Smyk
Obsługa techniczna: Marcin Czeluśniak
Teledysk zrealizowany w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Zgłobniu – 04.2017
Serdeczne podziękowania dla Pani dyr. Anny Dębskiej, wszystkich uczestników i terapeutów WTZ w Zgłobniu, firmie INTROART oraz zespołu Ratatam w składzie: Paweł Czachur, Barbara Jakubiec, Waldemar Rzeszut, Seweryn Krzysztoń, Grzegorz Nowak, Zbigniew Stojek, Jerzy Czeluśniak.