Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych „Aglomeracja Rzeszowska”

14.03.2017 r.

W dniu 14 marca 2017 r. w sali konferencyjnej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Rzeszowie odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych „Aglomeracja Rzeszowska.

„NOWE WIDNOKRĘGI – ZROZUMIEĆ MEDIA” warsztaty edukacyjne dla młodzieży

13.03.2017 r.

10 marca 2017r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie. odbyły się warsztaty edukacyjne dla młodzieży.

Obchody 98. rocznicy śmierci płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie

09.03.2017 r.

Obchody 98. rocznicy śmierci płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie wraz z uroczystym przyrzeczeniem „Orląt” i młodzieży strzeleckiej

VII edycja Powiatowego Konkursu Matematyczno – Logicznego  pod hasłem  „Potyczki Logiczne”

VII edycja Powiatowego Konkursu Matematyczno – Logicznego pod hasłem „Potyczki Logiczne”

09.03.2017 r.

W dniu 07 marca 2017r. Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie był gospodarzem już VII edycji Powiatowego Konkursu Matematyczno–Logicznego pod hasłem „Potyczki Logiczne".

Rusza konkurs dla młodych projektantów w ramach projektu "Carpathian Art of Fashion"

06.03.2017 r.

Do końca czerwca można nadsyłać zgłoszenia do konkursu realizowanego przez Powiat Rzeszowski w ramach Programu INTERREG V-A Polska - Słowacja 2014 – 2020. Partnerem projektu jest miasto Svidnik.