Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych

11.04.2017 r.

Powiatu Rzeszowskiego w 2017 r. ze sfery pomocy osobom niepełnosprawnym i starszym w zakresie podejmowania działań zmierzających do ograniczenia skutków niepełnosprawności.

Ogłoszenie naboru na członków komisji konkursowej

11.04.2017 r.

opiniującej oferty na realizację zadania ze sfery pomocy osobom niepełnosprawnym i starszym w zakresie podejmowania działań zmierzających do ograniczenia skutków niepełnosprawności.

Podkarpacki Kiermasz Ekonomii Społecznej

10.04.2017 r.

W dniu 8 kwietnia 2017 r., w centrum handlowym Plaza w Rzeszowie, zorganizowany został kiermasz wielkanocny unikatowych, ręcznie robionych ozdób świątecznych.

XVII edycja Wojewódzkiego Konkursu Podkarpacka Tęcza pod hasłem „Zdrowe Podkarpacie ”

07.04.2017 r.

XVII edycja Wojewódzkiego Konkursu Podkarpacka Tęcza pod hasłem „ Zdrowe Podkarpacie” w Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie, odbyła się 06.04.2017r.

Przekazanie i objęcie obowiązków dowódcy 21 Brygady Strzelców Podhalańskich

07.04.2017 r.

W środę 5 kwietnia na Placu Farnym odbył się Uroczysty Apel z okazji przekazania i objęcia obowiązków dowódcy 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.