Dzień Sołtysa

11.03.2020 r.

Najserdeczniejsze życzenia od Pana Józefa Jodłowskiego Starosty Rzeszowskiego, dla wszystkich sołtysów z terenu powiatu rzeszowskiego, z okazji ich corocznego święta.

Składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim sołtysom z terenu powiatu rzeszowskiego z okazji ich corocznego święta.

Cieszę się, że jest taki dzień w roku, kiedy możemy wyrazić uznanie i wdzięczność za pracę dla dobra naszych lokalnych społeczności. Przyniosła ona wiele dobrych efektów i jestem przekonany, że dzięki temu ogromnemu zaangażowaniu jeszcze przez wiele lat będziemy świadkami kolejnych zmian na lepsze w życiu mieszkańców naszego powiatu.

Dziękuję za współpracę, którą cenię sobie szczególnie i mam nadzieję na jej kontynuowanie. Wierzę bowiem, że dzięki niej uda nam się rozwiązać jeszcze wiele problemów powiatowej społeczności, przyczyniając się do harmonijnego rozwoju tej części naszego regionu.

Życzę dobrego zdrowia oraz pozostawania niezauważalnym dla wszelkiego rodzaju wirusów i bakterii, jak również niewyczerpanych sił i determinacji w wypełnianiu swojej społecznej misji.

Łączę wyrazy najwyższego szacunku,

Józef Jodłowski

Starosta Rzeszowski

Przeczytaj deklarację dostępności strony internetowej