I miejsce uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie

07.01.2020 r.

w ogólnopolskim konkursie „Gospodarka Morska – warunkiem ekonomicznego rozwoju Polski!”

Fundacja Towarzystwo Projektów Edukacyjnych w Warszawie zorganizowała konkurs na film, grę planszową i opowieść fotograficzną w projekcie „Gospodarka Morska – warunkiem ekonomicznego rozwoju Polski!”

Celem konkursu było zainteresowanie i promocja perspektyw rozwoju zawodowego związanego z morzem, poszerzenie wiedzy na temat współczesnej historii polskiego pomorza i jego znaczenia dla historii Polski oraz wzrost świadomości uczniów na temat warunków, kierunków zatrudnienia i perspektyw rozwoju zawodów związanych z gospodarką morską, a także rozwijanie kreatywności i wyobraźni uczniów. 17 grudnia 2019 r. w Warszawie miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

I miejsce za pracę "Nadmorskie przygody" zdobyła grupa 5 uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie z klasy 3TI ( 4 – letnie Technikum w zawodzie technik informatyk) w następującym składzie: Kamil Czenczek, Krzysztof Durys, Mateusz Gergont, Marek Stanisławczyk, Jakub Karnas. Uczniowie swoją pracę przygotowali pod opieką Pani Anny Fary i Pana Wojciecha Hamerli.

Komisja konkursowa w uzasadnieniu podkreśliła, że „projekt zgłoszony w konkursie Morze Perspektyw był przez jury nie tylko wyróżniony, ale również wypróbowany”.

Tym bardziej Uczniom, Ich Rodzicom i Opiekunom serdecznie gratulujemy!