Wyszukaj na stronie

Konkurs fotograficzny "POGRANICZE w OBIEKTYWIE"

21.09.2020 r.

Przedłużamy termin nadsyłania prac !!!

Do 18 października można nadsyłać zgłoszenia do konkursu realizowanego przez Powiat Rzeszowski w ramach Programu INTERREG V-A Polska - Słowacja 2014 – 2020. Partnerem projektu jest miasto Svidnik.

Organizowany konkurs fotograficzny ma na celu ukazanie wartości terenu pogranicza na wielu płaszczyznach. Wszystkie zgłaszane prace mają nawiązywać do dorobku dziedzictwa historycznego, lokalnego folkloru, elementów przyrodniczych i specyfiki pogranicza.

W konkursie może brać udział każdy mieszkaniec powiatu rzeszowskiego lub miasta Svidnik przedstawiając w konkursie nie więcej niż 3 prace w każdej z kategorii konkursowych (historia, wydarzenie, przyroda, portret).

W konkursie przewidziano cztery równorzędne nagrody główne - po jednej dla każdej z konkursowych kategorii. Nagrodami dla zdobywców pierwszego miejsca będą m.in. profesjonalne kamerki sportowe. Zwycięskie zdjęcia zostaną wykorzystane również do projektów promocyjnych koszulek. Prace z miejsc I-III w każdej kategorii zostaną wydane w formie kalendarza. Wszystkie nagrodzone oraz wyróżnione prace zostaną nagrodzone, zaprezentowane podczas podsumowującego projekt wernisażu oraz wydane w formie publikacji papierowej i opatrzone odpowiednim komentarzem w języku polskim i słowackim.

Przeczytaj deklarację dostępności strony internetowej