Podpisanie umowy pomiędzy Powiatem Rzeszowskim  a Panem Stanisławem Salabura

Podpisanie umowy pomiędzy Powiatem Rzeszowskim a Panem Stanisławem Salabura

02.01.2019 r.

na zadanie pn. Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej na realizację inwestycji drogowej pn. Rozbudowa łącznika autostrady A4 na odcinku od granic miasta Rzeszowa do węzła „Rzeszów – Północ”

W dniu 27 grudnia 2018 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Rzeszowie została podpisana umowa pomiędzy Powiatem Rzeszowskim a Panem Stanisławem Salabura prowadzącym działalność gospodarczą pn. Stanisław Salabura Nadzory i Projektowanie Budownictwa Lądowego
z siedzibą Jarosławiu, ul. Danilewicza 17, na zadanie pn.

"Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej na realizację inwestycji drogowej pn. Rozbudowa łącznika autostrady A4 na odcinku od granic miasta Rzeszowa do węzła „Rzeszów – Północ” – Etap I"

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

• Podpisanie umowy pomiędzy Powiatem Rzeszowskim  a Panem Stanisławem Salabura