Pożegnanie Konsula Honorowego Niemiec w Rzeszowie

22.05.2019 r.

Uroczyste pożegnanie konsula miało miejsce w obecności Konsula Generalnego Niemiec w Krakowie dr Michaela Groβa 20 maja 2019 r. w rzeszowskim Ratuszu.

„Pogranicze dawniej i dziś”

21.05.2019 r.

W niedzielę (19.05) w Tyczynie odbył się otwarty piknik historyczny organizowany w ramach projektu „Promocja dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego pogranicza wśród młodzieży”.

FORUM KOBIET WIEJSKICH

17.05.2019 r.

Zapraszamy Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z województwa podkarpackiego na "Forum Kobiet Wiejskich".

Podpisanie umowy o partnerstwie

17.05.2019 r.

Powiat Rzeszowski nawiązał współpracę z kolejnym zagranicznym samorządem, tym razem z miastem Spišská Nová Ves na Słowacji.

„Pogranicze dawniej i dziś”

15.05.2019 r.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę do Tyczyna na otwarty piknik historyczny organizowany w ramach projektu „Promocja dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego pogranicza wśród młodzieży”.