Rozstrzygnięcie konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Rzeszowskiego w 2019 r.

18.03.2019 r.

ze sfery pomocy osobom niepełnosprawnym i starszym w zakresie podejmowania działań zmierzających do ograniczenia skutków niepełnosprawności w szczególności na rzecz dzieci i młodzieży.

IX edycja Szkolnego Konkursu pod hasłem: ”Samochodem w dorosłe życie”

18.03.2019 r.

w Zespole Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie.

II Turniej Wiedzy "Matematycznie Kreatywni" rozstrzygnięty.

15.03.2019 r.

W dniu 12 marca 2019 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie, placówce prowadzonej przez Powiat Rzeszowski, odbył się II Turniej Wiedzy "Matematycznie Kreatywni".

I Śniadanie Partnerskie

08.03.2019 r.

Dnia 28.02.2019 r. odbyło się I Śniadanie Partnerskie organizowane przez Powiat Rzeszowski oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Obchody 100. rocznicy śmierci płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie

08.03.2019 r.

W czwartek - 7 marca odbyły się w Rzeszowie obchody 100. rocznicy śmierci płk. Leopolda Lisa-Kuli połączone z uroczystym przyrzeczeniem młodzieży strzeleckiej.