Wizyta studyjna na Słowacji pedagogów oraz uczniów niepełnosprawnych z terenu Powiatu Rzeszowskiego

14.11.2019 r.

W dniach 06-08.11.2019 r. odbyła się wizyta studyjna pedagogów uczniów niepełnosprawnych z terenu powiatu rzeszowskiego w placówkach szkolnych na Słowacji.

Profilaktyczne badania dla mężczyzn

12.11.2019 r.

W sobotę 16 listopada od godz. 9.00 do 13.00 w ZOZ nr 2 w Rzeszowie Panowie będą mogli wykonać szereg bezpłatnych badań profilaktycznych.

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale

12.11.2019 r.

szkołą kandydującą do przeprowadzania matury międzynarodowej.

101. rocznica odzyskania niepodległości w Rzeszowie

12.11.2019 r.

W poniedziałek (11.11) w Rzeszowie odbyły się uroczystości z okazji Święta Niepodległości. Na Placu Wolności odsłonięto pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego.

KONWENT WÓJTÓW I BURMISTRZÓW POWIATU RZESZOWSKIEGO

08.11.2019 r.

W dniu 8 listopada 2019 r., w siedzibie Starostwa Powiatowego w Rzeszowie, odbył się Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Rzeszowskiego, w którym uczestniczył Pan Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski.