Wyszukaj na stronie

Komplety specjalnych ubrań i pompa pływająca „Niagara” dla OSP z terenu powiatu rzeszowskiego

01.04.2021 r.

Dzięki pozytywnie rozpatrzonemu wnioskowi, złożonemu przez Starostę Rzeszowskiego do resortu sprawiedliwości, strażacy z powiatu otrzymali potrzebny sprzęt i wyposażenie.

Właśnie teraz jest czas bycia na TAK!

01.04.2021 r.

Wywiad ze Starostą Rzeszowskim Józefem Jodłowskim opublikowany na portalu europrojekty.eu

Powiat Rzeszowski czwarty w Polsce

31.03.2021 r.

IV miejsce dla Powiatu Rzeszowskiego w plebiscycie na „Najlepszy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

WIELKANOCNE ŻYCZENIA DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU RZESZOWSKIEGO ORAZ WSZYSTKICH INTERNAUTÓW

30.03.2021 r.

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich mieszkańców Powiatu Rzeszowskiego oraz Internautów z okazji Świąt Wielkiej Nocy.

POGRANICZE W OBIEKTYWIE

30.03.2021 r.

Film promocyjny Powiatu Rzeszowskiego oraz Miasta Svidnik na Słowacji.

Przeczytaj deklarację dostępności strony internetowej