XX Powiatowy Rajd Turystyczny – Beskidy, 28 – 29 maja 2019 r.

04.06.2019 r.

Dwudziesty raz młodzież ze szkół prowadzonych przez Powiat Rzeszowski uczestniczyła w pieszym rajdzie turystycznym organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Rzeszowie.

Grand Prix dla Kamila Nowaka  z Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie

Grand Prix dla Kamila Nowaka z Zespołu Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie

30.05.2019 r.

w XXVI Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”, czyli wyprawa do Elbląga.

Obóz wędrowny polsko-słowackiej grupy młodzieży w Bieszczadach.

29.05.2019 r.

13-15 maja 2019 r. odbył się obóz wędrowny polsko-słowackiej grupy młodzieży po Bieszczadach w ramach Projektu „Promocja dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego pogranicza wśród młodzieży".

Obchody Ogólnopolskiego Dnia Samorządu Terytorialnego w Warszawie

29.05.2019 r.

27 maja obchodziliśmy Dzień Samorządu Terytorialnego. W uroczystościach w Belwederze wzięli udział Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski oraz Lucyna Sokołowska - Członek Zarządu Powiatu Rzeszowskiego.

Turniej o Puchar Starosty Powiatu Rzeszowskiego

29.05.2019 r.

W sobotę (25.05) w Jasionce odbył się Turniej o Puchar Starosty Powiatu Rzeszowskiego, Wójta Gminy Trzebownisko oraz Zarządu Banku Spółdzielczego.