Wyszukaj na stronie

„Dworzysko” powiększa tereny inwestycyjne

20.07.2020 r.

Nowa inwestycja wybudowana zostanie na obszarze o powierzchni ponad 7 ha. Obecnie trwają zaawansowane rozmowy między Starostwem Powiatowym w Rzeszowie a inwestorem, firmą produkcyjną.

Rusza internetowa rezerwacja wizyty w wydziale komunikacji

13.07.2020 r.

Koniec ze staniem w niepotrzebnych kolejkach! Wydział Komunikacji, Dróg i Transportu Starostwa Powiatowego w Rzeszowie od 13 lipca br. wprowadza system internetowej rezerwacji wizyt.

STAROSTWO POWIATOWE W RZESZOWIE PODEJMUJE WYZWANIE #Gaszynchallenge

08.07.2020 r.

W dniu 7 lipca 2020 r. Starostwo Powiatowe w Rzeszowie, pod przewodnictwem Pana Józefa Jodłowskiego Starosty Rzeszowskiego, stawiło czoła wyzwaniu #Gaszynchallenge.

UWAGA - z dniem 13.07.2020 r. rusza internetowa rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji !

06.07.2020 r.

od dnia 13 lipca 2020 r. w Wydziale Komunikacji, Dróg i Transportu obowiązywać będzie WYŁĄCZNIE obsługa stron po uprzednim zarezerwowaniu terminu wizyty w systemie internetowej rezerwacji.

"Pogranicze w obiektywie" - polsko – słowacki pomysł na promocję

06.07.2020 r.

Różnorodna kultura, ciekawa historia, unikatowa przyroda – to wiodące motywy tematyczne akcji promocyjnej oraz konkursu fotograficznego skierowanego do mieszkańców polsko-słowackiego pogranicza.

Przeczytaj deklarację dostępności strony internetowej