Podpisanie umowy pomiędzy Powiatem Rzeszowskim, a PROMOST CONSULTING

09.10.2018 r.

W dniu 05 października 2018 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Rzeszowie doszło do podpisania umowy pomiędzy Powiatem Rzeszowskim a PROMOST CONSULTING.

"Jako w Niebie, tak i w Komańczy"

09.10.2018 r.

w czwartek (04.10) w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubeni odbył się uroczysty pokaz filmu "Jako w niebie, tak i w Komańczy".

DUALNY SYSTEM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

08.10.2018 r.

w Zespole Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie - szkoły prowadzonej przez Powiat Rzeszowski.

Oficjalne otwarcie nowych odcinków dróg na terenie Powiatu Rzeszowskiego.

05.10.2018 r.

W czwartek (04.10) w Chmielniku odbyło się oficjalne otwarcie, poświęcenie i oddanie do użytku nowych odcinków dróg.

I Turniej strzelecki o Puchar Starosty Rzeszowskiego „W hołdzie Niepodległej”. (kategoria: młodzież)

05.10.2018 r.

W dniu 28 września 2018r. na strzelnicy Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie odbył się I Turniej strzelecki z broni pneumatycznej o Puchar Starosty Rzeszowskiego.