Podpisanie umowy na remont mostu na potoku Łubianka w ciągu drogi powiatowej Nr 1428R Nozdrzec-Łubno

30.07.2019 r.

W dniu 26 lipca 2019 r. została podpisana umowa pomiędzy: Powiatem Rzeszowskim – Zarządem Dróg Powiatowych w Rzeszowie a STRABAG Sp. z o.o.

Podpisanie umowy na remont drogi powiatowej Nr 1425R Dylągówka – Szklary

30.07.2019 r.

W dniu 26 lipca 2019 r. została podpisana umowa pomiędzy: Powiatem Rzeszowskim – Zarządem Dróg Powiatowych w Rzeszowie a Przedsiębiorstwem „MOLTER” S.A.

Święto 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej

26.07.2019 r.

Dziś (26.07) na rzeszowskim Rynku o godzinie 10.00 rozpoczęło się święto 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Wakacyjne unowocześnianie powiatowej bazy oświatowej

24.07.2019 r.

Okres wakacyjny jest czasem prac inwestycyjnych w placówkach oświatowych prowadzonych przez powiat rzeszowski, m.in. w Zespole Szkół Zawodowych w Dynowie.

Święto Policji rzeszowskich funkcjonariuszy

19.07.2019 r.

18 lipca 2019 r. swoje święto obchodzili policjanci Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Po raz pierwszy w uroczystości uczestniczył poczet sztandarowy z nowym sztandarem komendy.