Wyszukaj na stronie

Rezultaty pracy powiatowej służby geodezyjnej i kartograficznej

06.05.2021 r.

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Rzeszowie jest jednostką organizacyjną powiatu, która w sposób istotny współtworzy polską infrastrukturę informacji przestrzennej.

Otwarcie Żłobka Gminnego w Mrowli

06.05.2021 r.

3 maja 2021 roku w Mrowli, dzięki współpracy Powiatu Rzeszowskiego z Gminą Świlcza powstał Żłobek Gminny.

230-lecie uchwalenia Konstytucji 3 Maja

04.05.2021 r.

Wczoraj (3.05.2020 r.) w sposób symboliczny świętowaliśmy uchwalenie przed 230 laty dokumentu, który zmienił oblicze Polski - Konstytucji 3 Maja.

MAJÓWKOWA AKCJA SZCZEPIEŃ

30.04.2021 r.

W dniach 1-3 maja br. przed siedzibą Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, przy ul. Grunwaldzkiej 15, będzie zorganizowany mobilny punkt szczepień.

Matury 2021 w szkołach w reżimie sanitarnym

29.04.2021 r.

Wielkimi krokami zbliża się egzamin maturalny. W pięciu placówkach edukacyjnych, których organem prowadzącym jest Powiat Rzeszowski do matury przystąpi 346 absolwentów.

Przeczytaj deklarację dostępności strony internetowej