Wyszukaj na stronie

4 lipca - Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości

04.07.2020 r.

Dzień 4 lipca upamiętnienia powstanie, w 1895 roku, Międzynarodowego Stowarzyszenia Spółdzielni.

Ważna informacja dla osób chcących wspomóc poszkodowanych w związku z ostatnimi powodziami.

01.07.2020 r.

Zarząd Powiatu Rzeszowskiego zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców - osób prywatnych oraz przedsiębiorców, o gest wsparcia w dowolnej formie dla osób poszkodowanych.

Skutki weekendowych nawałnic w Powiecie Rzeszowskim

01.07.2020 r.

Nawałnica, która przetoczyła się w piątek i w sobotę przez Powiat Rzeszowski, wyrządziła wiele strat. Niewielkie rzeczki i strumyki w jednej chwili zamieniły się w rwące rzeki.

XX edycja Wojewódzkiego Konkursu Podkarpacka Tęcza - zmiana terminu nadsyłania prac

30.06.2020 r.

W związku z licznymi prośbami o przesunięcie terminu składania prac na XX edycję Wojewódzkiego Konkursu "Podkarpacka Tęcza" ostateczny termin składania prac zostaje przesunięty na 15 września 2020 r.

Koniec roku szkolnego w szkołach prowadzonych przez Powiat Rzeszowski

30.06.2020 r.

Uczniowie kształcący się w placówkach oświatowych, których organem prowadzącym jest Powiat Rzeszowski, zakończyli rok szkolny.

Przeczytaj deklarację dostępności strony internetowej