I Turniej strzelecki o Puchar Starosty Rzeszowskiego „W hołdzie Niepodległej”. (kategoria: dorośli)

05.10.2018 r.

29 września na strzelnicy Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie odbył się I Turniej strzelecki z broni pneumatycznej o Puchar Starosty Rzeszowskiego.

Powiatowe ćwiczenia obronne „JESIEŃ 2018”

03.10.2018 r.

W dniach 25-26 września 2018 r. na terenie powiatu rzeszowskiego zostało przeprowadzone powiatowe ćwiczenie obronne „JESIEŃ 2018” których organizatorem był Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski.

Piknik Rodzinny w SPZZOZ "Sanatorium" Górnie

03.10.2018 r.

W niedzielę (30.09) w SPZZOZ "Sanatorium" Górnie w ramach Światowego Dnia Choroby Alzheimera odbył się Piknik Rodzinny

Finał Powiatowego konkursu plastycznego „Polskie drogi do niepodległości”

02.10.2018 r.

Konkurs realizowany był przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie pod honorowym patronatem Starosty Rzeszowskiego.

Konwent Powiatów Województwa Podkarpackiego

02.10.2018 r.

W dniach 24-25 września w Jarosławiu odbyły się obrady Konwentu Powiatów Województwa Podkarpackiego, którym przewodniczył Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski.