II Turniej Wiedzy "Matematycznie Kreatywni" rozstrzygnięty.

15.03.2019 r.

W dniu 12 marca 2019 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie, placówce prowadzonej przez Powiat Rzeszowski, odbył się II Turniej Wiedzy "Matematycznie Kreatywni".

I Śniadanie Partnerskie

08.03.2019 r.

Dnia 28.02.2019 r. odbyło się I Śniadanie Partnerskie organizowane przez Powiat Rzeszowski oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Obchody 100. rocznicy śmierci płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie

08.03.2019 r.

W czwartek - 7 marca odbyły się w Rzeszowie obchody 100. rocznicy śmierci płk. Leopolda Lisa-Kuli połączone z uroczystym przyrzeczeniem młodzieży strzeleckiej.

Z życia klas wojskowych Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

07.03.2019 r.

W Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie, szkole prowadzonej przez Powiat Rzeszowski, od ubiegłego roku funkcjonują klasy wojskowe.

Eliminacje powiatowe Wojewódzkiego Turnieju Poezji i Prozy „ Zawsze wierni”.

07.03.2019 r.

Po raz czwarty Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie było gospodarzem eliminacji powiatowych Wojewódzkiego Turnieju Poezji i Prozy „Zawsze wierni”, które odbyły się 5 marca.