Informacja dotycząca kwalifikacji wojskowej na terenie powiatu rzeszowskiego

13.03.2020 r.

zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracja oraz Ministra Obrony Narodowej kwalifikacja wojskowa w roku 2020 na terenie powiatu rzeszowskiego została zakończona.

Uchwała Nr 64/769/20 Zarządu Powiatu Rzeszowskiego z dnia 13.03.2020 r.

13.03.2020 r.

w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Rzeszowskiego w 2020 r. z zakresu ochrony praw konsumenta.

UWAGA! Zmiany odnośnie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej.

13.03.2020 r.

W dniach 13 marca – 27 marca 2020 r. we wszystkich punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa prawnego porady będą udzielane na odległość.

Dzień Sołtysa

11.03.2020 r.

Najserdeczniejsze życzenia od Pana Józefa Jodłowskiego Starosty Rzeszowskiego, dla wszystkich sołtysów z terenu powiatu rzeszowskiego, z okazji ich corocznego święta.

WAŻNE !!!

11.03.2020 r.

Komunikat Starostwa Powiatowego w Rzeszowie w związku z panującym w kraju zagrożeniem epidemiologicznym związanym z koronawirusem.