I Festiwal Piosenki „Trzy nuty" w Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie

23.11.2018 r.

W dniu 19 listopada 2018 roku w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie odbył się I Festiwal Piosenki „Trzy Nuty” pod hasłem „Śpiewajmy dla Niepodległej”.

„Sztuka rozmowy”

20.11.2018 r.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Fundacja „Tygodnika Powszechnego” zapraszają na spotkanie pt. „Sztuka rozmowy”.

„Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”

20.11.2018 r.

Ruszyła kampania rekrutacyjna Ministerstwa Obrony Narodowej „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”.

Dodatkowa oferta edukacyjna dla młodzieży Zespołu Szkół w Sokołowie Młp.

19.11.2018 r.

Zespół Szkół w Sokołowie Młp. przygotował specjalną ofertę edukacyjną dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia.

Kurs CNC dla uczniów zawodu: operator obrabiarek skrawających w Zespole Szkół w Sokołowie Młp.

19.11.2018 r.

Uczniowie Zespołu Szkół w Sokołowie Młp. zawód operator obrabiarek skrawających uczestniczą w kursie CNC w ramach projektu „Szkoła profesjonalnych kompetencji zawodowych”.