229 lecie uchwalenia Konstytucji 3 Maja

03.05.2020 r.

Dziś (3.05.2020 r.) w ciszy i zadumie rozpamiętujemy uchwalenie przed 229 laty dokumentu, który zmienił oblicze Polski - Konstytucji 3 Maja.

Bezpośrednia obsługa interesantów w dalszym ciągu niedostępna dla interesantów

21.04.2020 r.

Od 22 kwietnia 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Rzeszowie prowadzi działalność uwzględniając konieczność zapewnienia bezpieczeństwa obywateli w czasie stanu epidemii na terytorium RP.

Pomoc osobom niepełnosprawnym

20.04.2020 r.

poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi.

Nieodpłatna pomoc prawna - aktualizacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.

10.04.2020 r.

Porady prawne i obywatelskie we wszystkich punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa prawnego prowadzonych przez Powiat Rzeszowski będą udzielane na odległość.

Nowe e-usługi wdrożone przez PODGiK w Rzeszowie dla mieszkańców Powiatu Rzeszowskiego.

09.04.2020 r.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Rzeszowie uruchomił platformę usług elektronicznych.

Przeczytaj deklarację dostępności strony internetowej