Wyszukaj na stronie

Wojewódzki Konkurs PODKARPACKA TĘCZA, pod honorowym patronatem Starosty Rzeszowskiego

23.04.2021 r.

Wyniki XXI edycji Wojewódzkiego Konkursu Podkarpacka Tęcza pod hasłem "NieZapomniane Podkarpacie"

Sprawa cen za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków na konwencie władz samorządowych

20.04.2021 r.

16 kwietnia 2021 r. miało miejsce posiedzenie Konwentu Wójtów i Burmistrzów Powiatu Rzeszowskiego. Gospodarzem spotkania był Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski.

Posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Podkarpackiego

16.04.2021 r.

W dniu 13 kwietnia 2021 r. odbyło się posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Podkarpackiego, któremu przewodniczył Józef Jodłowski - Starosta Rzeszowski.

“Buty Jana” – kolejna firma w Parku “Rzeszów – Dworzysko”. Wybuduje nowy magazyn.

16.04.2021 r.

12 mln zł będzie kosztowała budowa nowego magazynu coraz bardziej znanej firmy obuwniczej “Buty Jana”. Obiekt powstanie w Parku Naukowo-Technologicznym „Rzeszów-Dworzysko”.

Komplety specjalnych ubrań i pompa pływająca „Niagara” dla OSP z terenu powiatu rzeszowskiego

01.04.2021 r.

Dzięki pozytywnie rozpatrzonemu wnioskowi, złożonemu przez Starostę Rzeszowskiego do resortu sprawiedliwości, strażacy z powiatu otrzymali potrzebny sprzęt i wyposażenie.

Przeczytaj deklarację dostępności strony internetowej