Dzień Samorządu Terytorialnego

28.05.2019 r.

24 maja w Rzeszowie odbyły się uroczyste obchody Dnia Samorządu Terytorialnego. W uroczystościach wzięła udział delegacja Powiatu Rzeszowskiego na czele ze Starostą Rzeszowskim Józefem Jodłowskim.

Święto 21 Brygady Strzelców Podhalańskich

27.05.2019 r.

24 maja 2019 r. w kompleksie koszarowym przy ul. Langiewicza w Rzeszowie odbyły się uroczystości z okazji dorocznego święta 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.

Nowy most w Zarzeczu

27.05.2019 r.

23 maja 2019 r. dokonano uroczystego otwarcia mostu na rzece Wisłok w Zarzeczu w gminie Boguchwała.

Obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej w Rzeszowie

27.05.2019 r.

22 maja br. miały miejsce Obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej zorganizowanym przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie.

XI edycja konkursu interdyscyplinarnego  język angielski i matematyka "Omnibus 2019"

XI edycja konkursu interdyscyplinarnego język angielski i matematyka "Omnibus 2019"

27.05.2019 r.

w Zespole Szkół Zawodowych im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dynowie.