Wydłużenie terminu składania prac konkursowych

24.03.2020 r.

Ulegają zmianie terminy składania prac w konkursach realizowanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie oraz Starostwo Powiatowe w Rzeszowie.

Park Naukowo-Technologiczny „Rzeszów-Dworzysko” –  lokomotywa  rozwoju całego regionu

Park Naukowo-Technologiczny „Rzeszów-Dworzysko” – lokomotywa rozwoju całego regionu

19.03.2020 r.

Dwie firmy działające na terenie Parku Naukowo-Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko” im. dr Grażyny Gęsickiej zdecydowały się powiększyć swój teren inwestycyjny i dokupiły działki budowlane.

Zarządzenie Nr 4/2020

18.03.2020 r.

Dyrektora Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej Nr 1 Rzeszowie.

Zarządzenie Nr 3/2020

17.03.2020 r.

Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. K. Makuszyńskiego w Mrowli.

Dane kontaktowe Starostwa Powiatowego w Rzeszowie w trakcie stanu zagrożenia epidemicznego.

17.03.2020 r.

W trakcie panującego w całym kraju stanu zagrożenia epidemicznego swoją sprawę w Starostwie Powiatowym możesz załatwić telefonicznie bądź online.

Przeczytaj deklarację dostępności strony internetowej