SYSTEM INTERNETOWEJ REZERWACJI

01.09.2019 r.

w Wydziale Komunikacji, Dróg i Transportu Starostwa Powiatowego w Rzeszowie

Od 2 września 2019 r. będzie istniała możliwość wcześniejszego umówienia wizyty, poprzez internetową rezerwację, w Wydziale Komunikacji, Dróg i Transportu Starostwa Powiatowego w Rzeszowie. To nowe udogodnienie dla mieszkańców powiatu rzeszowskiego, którzy chcieliby z wyprzedzeniem umówić termin wizyty w celu na przykład rejestracji pojazdu. Nadal będzie można korzystać z usług wydziału za pomocą numerkowego systemu kolejkowego, który będzie działał równolegle.

Internetowy system rezerwacji umożliwia rezerwację wizyty na konkretny dzień i godzinę. To znaczne ułatwienie dla mieszkańców, którzy dzięki temu systemowi będą mogli z wyprzedzeniem zaplanować swój dzień.

Wizytę w starostwie rezerwuje się za pośrednictwem aplikacji na stronie internetowej powiatu rzeszowskiego (www.powiat.rzeszow.pl) w zakładce SYSTEM INTERNETOWEJ REZERWACJI (pasek z prawej strony w dziale "Odwiedź również").

Na pocztę elektroniczną osoby rezerwującej wizytę zostanie przesłana wiadomość z odpowiednim kodem oraz potwierdzeniem rezerwacji wizyty o temacie „Potwierdzenie rezerwacji od: Starostwo Powiatowe w Rzeszowie”.

Biletomat znajduje się na IV piętrze budynku przy ul. Grunwaldzkiej 15, przy wejściu do Wydziału Komunikacji, Dróg i Transportu Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.