Szkolenie „Nowe zasady ochrony danych osobowych”

25.07.2018 r.

20 lipca 2018 r. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyło się szkolenie pt. „Nowe zasady ochrony danych osobowych”.

Organizatorem inicjatywy było Ministerstwo Cyfryzacji, Powiat Rzeszowski oraz Związek Powiatów Polskich. Szkolenie prowadził gość specjalny Dr Maciej Kawecki koordynator krajowej reformy ochrony danych osobowych a zarazem Dyrektor Departamentu Zarządzania Danymi w Ministerstwie Cyfryzacji. Spotkanie dotyczyło „Absurdów wdrażania RODO”. Szkolenie dedykowane było wszystkim zainteresowanym Inspektorom Ochrony Danych Osobowych z  powiatów i miast na prawach powiatu.

• Szkolenie „Nowe zasady ochrony danych osobowych”