WAŻNE !!!

11.03.2020 r.

Komunikat Starostwa Powiatowego w Rzeszowie w związku z panującym w kraju zagrożeniem epidemiologicznym związanym z koronawirusem.

Klienci Starostwa Powiatowego w Rzeszowie

W związku z panującym w kraju zagrożeniem epidemiologicznym związanym z koronawirusem, w kontekście podjętych dzisiaj przez Radę Ministrów decyzji o zamknięciu szeregu placówek publicznych, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o ograniczenie do minimum liczby osób zaangażowanych w załatwianie spraw w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie. Aby zminimalizować ryzyko ewentualnych zachorowań i rozprzestrzeniania się tej groźnej dla zdrowia infekcji, zalecamy odwiedzanie urzędu w pojedynkę, bez osób towarzyszących, jeśli oczywiście nie są one niezbędne do załatwienia określonej sprawy. Prosimy tym samym o rozważenie przesunięcia wizyty w urzędzie na termin, w którym taka wizyta będzie w pełni bezpieczna dla zdrowia.

Będziemy wdzięczni za zastosowanie się do powyższej rekomendacji, gdyż takie odpowiedzialne zachowania mają pomóc chronić Państwa i obsługujących pracowników przed groźną infekcją.

Przeczytaj deklarację dostępności strony internetowej