WIZYTA UCZESTNIKÓW AMERYKAŃSKIEJ  MISJI GOSPODARCZEJ W RZESZOWIE

WIZYTA UCZESTNIKÓW AMERYKAŃSKIEJ MISJI GOSPODARCZEJ W RZESZOWIE

27.11.2019 r.

Spotkanie uczestników amerykańskiej misji gospodarczej z obszaru technologii druku 3D z przedstawicielami polskich firm z różnych obszarów przedsiębiorczości i ze strefami inwestycyjnymi

W dniu 22.11.2019 r.  w Dolinie Lotniczej odbyło się spotkanie zorganizowane wspólnie z Sekcją Handlową Ambasady USA  oraz z Enterprise Europe Network.  Wizyta ta stworzyła okazję do zaprezentowania poszczególnych sektorów gospodarczych funkcjonujących na rynku polskim i amerykańskim, a także do zapoznania uczestników spotkania z ofertami terenów inwestycyjnych, także z ofertą  naszego Parku Naukowo – Technologicznego „Rzeszów – Dworzysko”. Dzięki ww. prezentacjom przedsiębiorcy krajowi i zagraniczni mogą porównywać lokalizacje naszego Parku zarówno pod kątem warunków do prowadzenia biznesu, jak i jakości życia i podjąć decyzje dotyczące współpracy w obszarze inwestycyjnym.