Wojewódzki Turniej Poezji i Prozy „ZAWSZE WIERNI” (IV edycja)

08.02.2019 r.

Zapraszamy Nauczycieli i Uczniów do udziału w Wojewódzkim Turnieju Poezji i Prozy „ZAWSZE WIERNI” dla uczniów szkół podstawowych (kl. 7-8), klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych.

Etap powiatowy konkursu dla szkół powiatu rzeszowskiego odbędzie się w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie w dniu 5 marca 2019 roku o godzinie 10.00.

Konkurs stanowi hołd dla wszystkich wiernych ideom wolności, honoru, życiu zgodnym z najwyższymi wartościamii umiłowania Ojczyzny. Jest motywacją do rozbudzania zainteresowań historią najnowszą i jej bohaterami, kształtowania poczucia tożsamości narodowej. To też szansa dla młodych do rozwijania i prezentowania artystycznych uzdolnień.

Prosimy o pomoc w przygotowaniach do konkursu i wytypowanie reprezentacji szkoły. Szczegóły w załączonych dokumentach.

Zapraszamy wszystkich chętnych do artystycznych zmagań.

Organizatorzy etapu powiatowego konkursu

(dla powiatu rzeszowskiego)