ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 – 26 CZERWCA

26.06.2020 r.

Mawia się, że wiedza jest potęgą - jednak staje się nią dopiero wtedy, gdy zostaje wykorzystana w konkretnym działaniu, do zrealizowania ściśle określonego celu.

Dzień zakończenia roku szkolnego wieńczy kolejny etap edukacji - został przyswojony dodatkowy zasób wiedzy oraz przydatnych w życiu umiejętności. Zdolność samodoskonalenia została zweryfikowana także przez wprowadzone, z powodu pandemii koronawirusa, zdalne nauczanie.

W tym szczególnym dniu zakończenia roku szkolnego, który był zupełnie inny od poprzednich, chcielibyśmy podziękować młodemu pokoleniu mieszkańców powiatu rzeszowskiego za trud kształcenia się w tych niecodziennych okolicznościach.

Mamy nadzieję, że nauka odbywająca się poprzez wideokonferencje i platformy kształcenia przyniosła dobre efekty. Kolejny rok szkolny będzie następną próbą, która zweryfikuje praktyczne zastosowanie przyswojonej w ten sposób wiedzy.

Niech zatem najbliższe dwa miesiące wakacji będą dla wszystkich uczniów szkół z terenu naszego powiatu czasem zasłużonego odpoczynku.

Życzymy, by ta przerwa w nauce dostarczyła wiele pozytywnych emocji i wspomnień. Niech utwierdza w powziętych zamiarach i ambicjach, dodając siły, wytrwałości, jak również zapału do tego, by każdego dnia wnosić coś wartościowego w życie naszej społeczności.

Marek Sitarz                                                                     Józef Jodłowski

Wicestarosta Rzeszowski                                                        Starosta Rzeszowski

Przeczytaj deklarację dostępności strony internetowej